Cirkus v slovenskom parlamente: Róbert Švec naložil Naďovi za jeho slová o údajne slušnej vláde

Dámy a páni. Jaroslav Naď sa zbláznil a blúzni o slušnej vláde!

Médiá informujú: Naď vyhlásil, že je ochotný skončiť ako minister obrany, len aby sa tu udržala slušná vláda. Obrátil sa najmä na poslancov Tomáša Valáška a Juraja Krúpu, ktorý budú hlasovať za odvolanie vlády, ale aj na Miroslava Kollára, ktorý sa ešte nerozhodol. „Prosím vás, aby sme to ťahali spoločne ďalej,“ povedal a poprosil poslancov, aby nehlasovali za pád vlády.

Takže takto…

Ako hlboko mentálne musel dopadnúť zločinec Naď, keď vládu, ktorej je členom označuje za slušnú po tom všetkom, čo táto vláda napáchala na občanoch slovenských?!

Písal sa december 2020 a slovenskí sudcovia konštatovali: S obavou sledujeme snahu o likvidáciu základnej paradigmy demokracie a právneho štátu, ktorou je trojdelenie štátnej moci, a ktorú rešpektuje každá kultúrna a civilizovaná spoločnosť. Dochádza k porušovaniu základných slobôd občanov SR, spočívajúcich v práve na súkromie, práve na nedotknuteľnosť osoby a obydlia, práve na slobodu pohybu a pobytu ako aj v práve na prácu a práve na ochranu lekárskeho tajomstva.

Sudcovia tiež kritizovali tú skutočnosť, že rozhodovacie právomoci, týkajúce sa možnosti obmedzovať základné ľudské práva a slobody, sú v rozpore so zásadami právneho štátu delegované na subjekty, ako je Úrad verejného zdravotníctva, pandemická komisia či krízový štáb. Zdroj TU.

A poďme ďalej. Naď a jeho komplici realizovali okupáciu našej vlasti vojskami NATO, čím naplnili skutkovú podstatu závažného trestnému činu vlastizrady, zavliekli Slovenskú republiku do vojny na Ukrajine, čím naplnili skutkovú podstatu ďalšieho závažného trestného činu, a to podpora vojny… A tak ďalej, a tak ďalej.

Takže, ak agent Jaroslav Naď hovorí niečo o slušnej vláde, musel sa zblázniť a v stave duševnej pomätenosti blúzni. A opäť sa napĺňajú naše slová, ktoré sme vyriekli pred niekoľkými mesiacmi, že nám vládnu blázni, mafiáni a liberáli.

ALE… Ani duševné rozpoloženie Jaroslava nezabráni spravodlivosti slovenskej, aby si ho našla. Aj túto úlohu splníme do poslednej bodky.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: SHO: Ďalšie stanové mestečko pre migrantov na Slovensku? Švec opäť ukázal gule politické a navrhuje…

—————————

Agent Jaroslav Naď pred vlajkou, ktorej prisahal vernosť. Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds