SHO: Ďalšie stanové mestečko pre migrantov na Slovensku? Švec opäť ukázal gule politické a navrhuje…

Mimoriadna doba vyžaduje mimoriadne činy! Róbert Švec opäť ukázal gule politické a navrhuje to, na čo vládni a ani akože opoziční politici nemajú.

Médiá informujú: Ministerstvo vnútra hľadá vhodné lokality na stanové mestečko pre sýrskych imigrantov, podobné tomu v Kútoch. V prípade ďalšej očakávanej vlny migrantov po zime by chcelo takýto priestor zriadiť aj na severnejších hraniciach s Českom.

Reaguje Róbert Švec, predseda SHO: Dámy a páni. Tu už nepomôžu žiadne čiastkové riešenia, ani protesty, a ani oháňanie sa nejakými európskymi smernicami. Jediné riešenie je nepriedušne uzavrieť hranice štátu slovenského a nepustiť na naše územie žiadnych migrantov, legálnych alebo nelegálnych, v duchu zásady: Hranice nie sú korzo!

Vládni zločinci a vedenie polície na čele s kolaborantom Hamranom argumentujú, že to nie je možné, lebo slovenská polícia údajne nemá kapacity na stráženie hraníc. Páni zločinci. Ak ste dokázali počas fiktívnej pandémie nezákonne obmedzovať na osobnej slobode Slovákov vo vlastnom štáte TU aj tým, že ste zabezpečili hranice jednotlivých okresov políciou a armádou a tak znemožnili voľný pohyb občanov v rámci nášho štátu, určite sú kapacity na to, aby slovenská polícia a armáda chránila 24-hodín denne slovenské štátne hranice. A v prípade potreby treba na túto misiu navýšiť kapacity. Peňazí je v našom štáte dostatok, len musia byť využité na tie správne aktivity. A čo je dôležitejšie ako chrániť zdravie, životy a majetky občanov Slovenskej republiky na území štátu slovenského?

A že nejaké európske smernice? Prosím vás, ak ide o prežitie nášho národného spoločenstva a štátu sú mi nejaké akože európske smernice absolútne ukradnuté.

Takže, žiadne stanovená mestečká, žiadne ďalšie milióny na pomoc migrantom. Slovensko má dosť svojich hladných krkov a tie treba nasýtiť. A bodka! Dosť sme sa už napomáhali, dávali a dávame aj z toho mála čo máme. Stačilo!

Slováci v prvom rade Slovákom!

————————-

Prečítajte si tiež: SHO: Róbert Švec nenechal nitku suchú na Mikulcovi a Hamranovi v súvislosti s pokynom generálneho prokurátora

————————-

Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds