SHO: Róbert Švec nenechal nitku suchú na Mikulcovi a Hamranovi v súvislosti s pokynom generálneho prokurátora

Dámy a páni. Médiá informujú: Po Žilinkovom pokyne Mikulca a Hamrana preverujú, či spáchali pri migračnej kríze trestný čin.

Konštatujem: Dlhodobo prezentujeme názor, že nám vládne organizovaná skupina vládnych zločincov a Hamran so spomínanou skupinou kolaboruje. Skupina je vinná, okrem iného, aj zo segregácie, genocídy, podpory vojny, vlastizrady…

Keď sme pred pár mesiacmi tvrdili, že nariadenia vládnych zločincov v čase fiktívnej pandémie boli nezákonné, našli sa takí, ktorí sa nám smiali. A aká je pravda? Ústavný súd SR označil povinnú karanténu, ktorú vyžadovali vládli zločinci a ich prisluhovači okolo ďalšieho zločinca Mikasa za nezákonnú, lebo obmedzovala občanov na osobnej slobode TU.

A opäť príde postupne na naše slová aj v otázke Mikulca a Hamrana. Ale už dnes verejne prezentujem môj názor, že sú to zločinci a spravodlivosť si ich nájde.

Aj túto úlohu splníme do poslednej bodky.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Róbert Švec pripomína falošným posledným križiakom od Kollára skutočnosti, na ktoré akože zabúdajú

————————

Zločinci: vľavo Mikulec a vpravo Hamran. Zdroj fotky: internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds