SHO: Róbert Švec pripomína falošným posledným križiakom od Kollára skutočnosti, na ktoré akože zabúdajú

To sa ale rozkošne pustili ľudia od Kollára do liberálov z SaS. Najprv Krajniak, teraz Pčolinský… Upozorňujú na nebezpečenstvo progresívneho puču, progresívnej úradníckej vlády a pod.

Takže takto… Spomínaným pánom, a nielen im, chcem dôrazne pripomenúť, že ak by SaS neodišla z vlády, dodnes by s ňou vládli a ďalej by sa podieľali na zotročovaní a likvidácii národa slovenského. Presne tak, ako tomu bolo v rokoch 2020, 2021 (počas fiktívnej pandémie koronavírusu, fiktívnej preto, lebo na Slovensku NIKDY pandémia koronavírusu nebola).

Aj Krajniak, Pčolinský, Kollár… sú vinní v plnom rozsahu z genocídy, ktorá bola páchaná organizovanou skupinou vládnych zločincov okolo Hegera a Matoviča počas fiktívnej pandémie, genocídy ekonomickej, sociálnej, ale aj fyzickej na slovenských ľuďoch práce, dôchodcoch… a z ďalších závažných zločinov proti nášmu národu a štátu, vrátane vlastizrady.

Úplne zbytočne sa snaží teraz zvyšková vláda stavať do pozície už naozaj „posledných“, síce pokryteckých, ale „posledných križiakov“ proti liberalizmu. Zločiny, ktorých sa dopúšťali a dopúšťajú sú nepremlčateľné, takže karma, ale najmä spravodlivosť slovenská ich dobehne.

Aj túto úlohu splníme do poslednej bodky!

Autor článku Róbert Švec je politológ a predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Trnava. VÝZVA: Krok za krokom expandujeme do slovenských miest. Aj vďaka vám

————————

Mentálna vizitka Pčolinského. Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds