Projekt Staráme sa. MIMORIADNA VIANOČNÁ VÝZVA: Prvé metre dreva sú už pod strechou

Prvé drevo zakúpené za vaše – naše dobrovoľné príspevky v rámci výzvy PLAMENE NÁDEJE je doma.

Kamaráti, ďakujeme. Emka a Katka sú úžasné dievčatá, ktoré si za svoje kratučké životy zažili už dosť zlého, o ktorom mnohí ich rovesníci ani len netušia. Našťastie. A našťastie, že existujete vy, ľudia dobrého srdca, ktorí ste už prispeli do našej výzvy na drevo pre ne a ich starých rodičov, ktorí ich vzorne vychovávajú.

Aj vďaka vám pribudlo do drevárne tejto rodiny ďalších 5 metrov. Skóre zabezpečeného dreva: 8 metrov za dva dni!

Naša VÝZVA však POKRAČUJE ĎALEJ, pretože rodinka potrebuje aspoň 15 metrov dreva na celú zimu – jar. Preto, ak môžete, neváhajte sa do nej zapojiť aj VY a podarujme Vianoce tak, ako sme ich spoločne podarovali pred rokom v okrese Revúca TU a na jeseň v okrese Humenné TU.

VÝZVA JE ČASOVO OBMEDZENÁ! Zvyšné drevo chceme rodine v tiesni zabezpečiť do konca budúceho týždňa! Ako postupovať sa dozviete TU.

V prípade akýchkoľvek otázok nás pokojne kontaktujte na maile staramesa@sho.sk

Ďakujeme. Slováci v prvom rade Slovákom.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa. MIMORIADNA VIANOČNÁ VÝZVA: Plamene nádeje už vzbĺkli

————————–

Zdroj fotky: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds