SHO: Podnikatelia krachujú, ale Matovič chce vydávať vládne noviny, ktoré zhltnú milióny

Zámer vydávať vládne noviny premiér Igor Matovič spomínal ešte v apríli. Vláda by podľa Matoviča mala mať svoje vlastné noviny, prostredníctvom ktorých bude občanov bezplatne a pravidelne informovať o výsledkoch svojej práce. Informujú médiá.

Reagujú Róbert Švec a aj Štefan Polačik:

Róbert Švec: Matovič sa nevzdáva svojho mokrého politického sna a chce za každú cenu vydávať vládne noviny, ktoré zhltnú, v čase koronakrízy, niekoľko miliónov eur. „Nepovažujem za dobrý nápad ani ich papierovú podobu. Ale budú mať ľudia zemiaky na čom čistiť a jablká na jeseň a zimu do čoho baliť,“ povedal ironicky Sulík. S Riškom môžem tentokrát súhlasiť.

Ale… Problém je v tom, že vládnu propagandu v štýle Goebbelsa, zaplatíme my všetci, daňoví poplatníci, pričom tie milióny eur by sa dali využiť omnoho efektívnejšie, napríklad aj pre živnostníkov a podnikateľov, keďže podľa odhadov, až 40% prevádzok po koronakríze už neotvorí svoje prevádzky. Ale Igor bude mať svoje vládne noviny!

 Štefan Polačik: Matovičova propaganda za viac ako 7 miliónov eur zo štátneho rozpočtu odklepnutá. Špajza je prázdna! To sú časté slová Matoviča a jeho vládnych predstaviteľov. Tisíce prevádzok je pred krachom, pomoc zamestnávateľom, živnostníkom, či zamestnancom je mizerná alebo žiadna. No vláda uvoľnila v tomto ťažkom období vyše 7 miliónov eur na Matovičov sen. Joseph Goebbels bol amatér proti tejto vláde bláznov, mafiánov a podvodníkov.

————————–

Prečítajte si tiež: Jaroslava Samuelová posiela vianočný pozdrav ústavným činiteľom Slovenskej republiky

————————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds