Róbert Švec: Komu slúžia slovenskí biskupi? Bohu a národu alebo liberálnej propagande?

„Biskupi varujú pred dezinformačnými webmi. Hovorca Konferencie biskupov Slovenska Martin Kramara upozornil verejnosť na viaceré weby, pri ktorých by si čitatelia mali dať pozor. Medzi viac sekulárne, no stále problematické, zaradil weby Infovojna, Bádateľ, Zem a vek, Slobodný vysielač.“ Informujú médiá.

Na slová hovorcu Konferencie biskupov Slovenska reaguje Róbert Švec:

Už dlhšiu dobu so znepokojením sledujem iniciatívy a stanoviská Konferencie biskupov Slovenska (KBS) a to, ako idú po ruke liberálnej propagande. KBS nech sa venuje tomu, čo mu má a nech nenálepkuje nezávislé médiá tak, ako to vyhovuje súčasnému režimu. Biskupi žijú aj z peňazí slovenských daňových poplatníkov, to znamená, aj z peňazí čitateľov akože dezinformačných webov.

Nech si KBS veľmi dobre rozmyslí, za koho a aké hodnoty bude kopať v týchto ťažkých časoch. Lebo sa veľmi ľahko môže stať, že v budúcnosti sa bude samofinancovať a na príspevky od slovenského štátu bude musieť zabudnúť!

Ale aj napriek tomu, že niektorí slovenskí biskupi poblúdili, prajem im pokojné a požehnané vianočné sviatky a do nového roku 2021 im prajem, aby si brali príklad aj z takých kňazov, akými boli Anton Bernolák, Andrej Hlinka alebo Jozef Tiso. Nič pre seba, všetko pre národ!

————————

Prečítajte si tiež: Švec kritizuje biskupov: Hráte sa na apolitických, ale podporu a peniaze od politikov žiadate

————————

Hovorca KBS Martin Kramara sa zahral na novodobého inkvizítora. Tentokrát ale mediálneho! Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds