SHO: Školské pomôcky sme odovzdali aj v okrese Nitra. Šiltovky so slovenským znakom tiež

Kamaráti. Naša výzva Neprizeraj sa a pomôž! úspešne pokračuje. Aj vďaka vašim finančným príspevkom. Chalanom do Zbehov pri Nitre sme včera zaniesli aj školské pomôcky.  

Ďakujeme podnikateľovi z obce Komjatice, okres Nové Zámky, ktorý nám na nákup poskytol zľavu. Pomáhame nielen slovenským rodinám, ale aj podnikateľom. Aj o tom je náš projekt pomoci.

A keďže chalani: Denis a René radi nosia šiltovky a aby nemuseli nosiť šiltovky s divnými motívmi, rozhodli sme sa, že im venujeme aj poriadne šiltovky, s najkrajším znakom a nápisom na svete. Jednoducho, výchova k vlastenectvu začína maličkosťami.

Počas návštevy v Zbehoch sme sa dozvedeli, že práve prebieha futbalové stretnutie chlapcov do 13 rokov, Zbehy – Leopoldov. Zápas sme sledovali až do konca a Zbehy deklasovali Leopoldov v pomere 8:1. Jasná vec, veď za Zbehy hral náš René. 🙂

A to, že René je veľmi nadaný dokazuje aj ďalšie medaila, ktorú získal počas turnaja v Jelenci. Sme veľmi radi, že pomáhame aj rodine, v ktorej vyrastá budúca športová hviezda.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

A ďakujeme aj vám, priatelia, ktorí ste už finančne prispeli na nákup školských pomôcok: Adriana – 10 eur, Michal – 50 eur, Erik – 20 eur…

————————-

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Školské pomôcky a hračky sme odovzdali aj deťom v Košickom kraji

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds