FOTO SHO: Počas nášho pobytu v Prešovskom kraji sme navštívili aj Poprad a Spišskú Sobotu

V dňoch 13. až 16. augusta sme navštívili Prešovský kraj. Súčasťou nášho pobytu na východe našej domoviny bola aj Letná chata SHO 2020 TU a výstup na Kriváň TU.

Ale v piatok 14. augusta sme navštívili aj Poprad a Spišskú Sobotu. V Poprade sme si prezreli, okrem iného, aj Kostol svätého Egídia a vystúpili sme do veže, odkiaľ je krásny výhľad na Poprad a okolie.

V Spišskej Sobote sme navštívili prekrásny Kostol svätého Juraja, ktorý navštívila, okrem iných, ak kráľovná Alžbeta II. Je to krásne dielo a úžasné miesto na rozjímanie.

Náš pobyt v Prešovskom kraji bol skvelý a už teraz sa pripravujeme na januárovú návštevu východu našej vlasti, ktorá bude takisto určite plná zážitkov. Ale tentokrát tých zimných. 🙂

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO SHO: Nedeľa v Trenčianskych Tepliciach patrila aj deťom z projektu Staráme sa

————————-

Kostol svätého Juraja v Spišskej Sobote. Zdroj fotky: severovychod.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds