Ďalšia automobilka na Slovensku! Čo z toho vyplýva pre Slovákov? Róbert Švec objasňuje

Je to ale radosti až nadšenia politických hlupáčikov, ktorí nevidia ďalej ako do najbližších volieb. Áno, hovorím o mediálnom orgazme vládnych zločincov a úplatných liberálnych médií, ktoré nám oznámili, že pri Košiciach sa otvorí v poradí už piata automobilka na Slovensku.

Vytešujú sa z toho, že koľko pracovných miest automobilka vytvorí a dokonca zločinec Matovič pred kamerami vyhlási, že teraz je príležitosť pre tých, ktorí odišli zo Slovenska za prácou, aby sa vrátili. Bolo by to úsmevné, ak by to nebolo tragické pre náš štát slovenský a našich ľudí.

Tak si to rozoberme. Piata automobilka dostane opäť nehorázne vládne stimuly, úľavy. Už dnes je na Slovensku, rozumej medzi Slovákmi, nedostatok kvalifikovanej pracovnej sily pre ďalšiu automobilku. A naše hospodárstvo sa ešte viac naviaže na jedno odvetvie a to automobilový priemysel.

Čo z toho vyplýva? TOTO! Z peňazí slovenských daňových poplatníkov vytvorí „naša“ vláda na slovenskom území pracovné príležitosti pre stovky až tisíce odídencov – utečencov – migrantov minimálne z celej Európy. Tak, ako je to bežné v automobilkách na západe našej vlasti. Slovenské hospodárstvo sa prepadne do ešte väčšie závislosti od nadnárodných spoločností. A to, že naše hospodárstvo bude ešte viac závislé na automobilovom priemysle, v budúcnosti trpko oľutujeme a budeme plakať krvavé slzy.

Konštatujem, že súčasná organizovaná skupina vládnych zločincov na čele s Hegerom, Matovičom, Sulíkom… úmyselne vytvára z nášho štátu ešte väčšiu kolóniu, akou je dnes a tým pádom úmyselne pácha vlastizradu.

A podotýkam, že ruky až po lakte v tomto svinstve má namočené aj Fico a jeho suita, pretože aj smerácke vlády robili v tejto oblasti presne takú istú protištátnu politiku ako súčasná vláda.

Riešenie? Vládne stimuly a úľavy poskytovať slovenských podnikateľov a živnostníkov, aby vytvárali pracovné príležitosti pre našich slovenských ľudí a peniaze musí vláda investovať do budovania slovenskej hospodárskej a potravinovej sebestačnosti TU. Čo sa ukazuje dlhodobo ako oblasť, ktorá bude mimoriadne dôležitá na to, aby náš národ obstál v ďalšej dejinnej skúške, ktorá sa blíži.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Róbert Švec k falošným výzvam o spájaní pred jesennými voľbami

————————-

Zdroj obrázku: napalete.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds