Noviny Právo Národa: Róbert Švec k falošným výzvam o spájaní pred jesennými voľbami

Dámy a páni! Opäť sa blížia voľby a deje sa to, na čo sme si už zvykli.

Opäť sa ozývajú hlasy, ktoré volajú po spájaní, krížom-krážom, len aby sa akože spájalo, ale v drvivej väčšine ide aktivistom, ktorí sa objavili ako Majka z Gurunu (nikto o nich predtým nepočul, nikto ich nevidel a nič poriadne zatiaľ pre našu vlasť neurobili, okrem tupého vykrikovania na Facebooku a iných nosičoch) o to, aby sa v nasledujúcich voľbách niekam upratali. Pravdaže najlepšie na nejaké dobre platenú politickú funkciu.

A k tomu všetkému, tu ešte máme aj „proslovenských“ aktivistov, ktorí aj 30 rokov po obnovení slovenskej štátnosti spochybňujú vznik súčasnej druhej Slovenskej republiky a volajú po obnovení Česko-Slovenska.

Odpovedám opäť jasne a priamo! Slovenské Hnutie Obrody stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a NIKDY z tejto pozície neuhne.

Odmietame spochybňovanie slovenskej štátnosti, pod akoukoľvek zámienkou, či je to už údajné neústavné rozdelenie ČSFR alebo vytváranie bruselského superštátu a pod.

Pre nás nie je a nikdy nebude téma obnovovanie Česko-Slovenska. A aj preto nie je možné, aby sme sa spájali s ľuďmi, ktorí si nevážia slovenskú štátnosť a sú ochotní ju hodiť cez palubu, len preto, lebo dnes je v móde šliapať po slovenskom spôsobe života a ich malosť im nedovoľuje premýšľať v slovenských národno-štátnych súvislostiach.

Aj v tejto veci máme jasno tak, ako máme jasno vo veci vytvárania bruselského superštátu. Buď bude EÚ stáť na princípoch rovného s rovným alebo dáme takej EÚ: S Pánom Bohom, ideme od vás!

SHO = Sila. Hrdosť. Odhodlanie.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: Poprocký: Na poriadne platy a dôchodky peniaze akože nie sú, ale na zbytočnosti sa opäť nájdu?

—————————

Tričko víťazov si môžete objednať TU. Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds