FOTO. Projekt Staráme sa: Radosť rozdávame na slovenskom východe, ale aj na strednom Slovensku

Dámy a páni. Pozdravujeme vás aj zo slovenského východu. V Prešove sme mame Janke zaniesli potraviny a sladkosti sme odovzdali jej dvom chlapcom.

A nádielka bola bohatá (fotka pod článkom)… aj vďaka vám, drahí podporovatelia! 

A leto môže začať aj pri Hnúšti. Aj tu sme v rámci našej výzvy Mesiac detí v projekte Staráme sa odovzdali Tomáškovi a Martinkovi balíčky plné dobrôt.

A keby len to! Tomáško vyfasoval aj kolieskové korčule, ktoré sa mu zapáčili natoľko, že nevydržal a vyskúšal ich aspoň na dvore. Taktiež bol upozornený, aby ich nerozbil a pošanoval ich bračekovi. Veď jedny korčule môžu potešiť viacej detí. Len stačí, aby do nich dorástli nohy.

Náš sociálny projekt je hlavne o deťoch slovenských. Sú totiž naša budúcnosť a už odmalička musia cítiť, že sú súčasťou niečoho úžasného. Že sú súčasťou národa, ktorý má veľké srdce a ktorého predstavitelia – my, Slováci – si vedia navzájom pomáhať. Sejme do detí spolupatričnosť, zožneme základ pre dobrú budúcnosť národa slovenského, konštatuje Pavol Poprocký, splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa. 

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Náš sociálny aktivizmus je aj o vytváraní voľnočasových aktivít pre deti. Veď posúďte sami

————————-

Prešov:

Pri Hnúšti:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds