Daniel Milo: Rusko bude ovplyvňovať voľby na Slovensku. SHO: Ste paranoidný blázon

V týchto dňoch začali mimovládky na čele s Globsecom, ktoré sú platené zo Západu, konkrétne jeho „expert“ na akože extrémizmus a hybridné hrozby Daniel Milo, šíriť konšpirácie o údajnom budúcom zasahovaní Ruska do blížiacich sa parlamentných volieb na Slovensku.

Tento „odborník“ doslova tvrdí, že Rusko bude ovplyvňovať naše parlamentné voľby a pôjde nielen o podporu prokremeľských kandidátov na internete, ale aj o ich skryté a pokútne financovanie. Kľúčovými achilovkami, na ktoré bude mieriť táto propaganda, by podľa neho mali byť príbehy o údajne riadenej migrácii, ako aj posolstvo o takpovediac skazenom Západe, ktorý nám vnucuje cudzie hodnoty. A cieľom má podľa neho byť rozdeľovanie spoločnosti, rozdúchavanie konfliktov a tým oslabovanie euroatlantického smerovania krajiny. Samozrejme na margo týchto tvrdení nepredložil žiadne dôkazy.

———————-

Prečítajte si tiež: Špekulant a zločinec Soros: Financoval som Čaputovú. SHO: Keby len ju! 

———————-

Nie je ale šírenie poplašných správ, politicky korektne povedané  hoaxov, náhodou trestným činom? Pretože takéto trepaniny môže z úst vypúšťať len pomätený alebo zapredaný blázon! Okrem toho, prečo tento „odborník“ na kdejaké vymyslené hrozby ani len slovkom nespomenul zasahovanie Západu na čele s USA a hlavne západných mimovládnych organizácií do takmer každých nedávnych volieb? A to nielen na Slovensku, ale aj inde v Európe a vo svete? Veď sú na to jasné dôkazy. Nedávno nepriamo dokonca aj sám Soros priznal, že podporoval v marcových prezidentských voľbách Čaputovú. Nehovoriac o zásahoch Demeša a mimovládok, ktorí do volieb na Slovensku zasahujú už min. od roku 1998. A chystajú sa tak robiť aj vo februárových parlamentných voľbách. Prečo toto tento akože odborník nespomenul?

Žeby preto, že práve odtiaľ tečú veľké peniaze, ktoré takýmto „odborníkom“ plnia vrecká? Je neuveriteľné, že niekto si na Slovensku pomaly už nemôže vysloviť ani vlastný názor a niekto môže verejne šíriť takéto žiadnymi dôkazmi nepodložené bludy, ktoré sú čistými nezmyslami.

Autor: Martin Bago

———————–

Prečítajte si tiež: Rusko ako náš bezpečnostný partner? Až 75 percent Slovákov hovorí áno

———————–

Samozrejme, paranoidný blázon Milo, na margo svojich tvrdení nepredložil žiadne dôkazy. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds