Parlamentné voľby 2020: Reprezentujte naše úspešné hnutie vo volebných komisiách

Slovenky, Slováci. Dámy a páni. Voľby do NR SR sa uskutočnia 29. februára 2020. Každý politický subjekt, ktorý sa bude vo voľbách uchádzať o priazeň Slovákov môže do volebných komisií delegovať svojich zástupcov. A Slovenské Hnutie Obrody sa o vašu dôveru, kamaráti, uchádzať bude.

Mnohí z vás sa nás pýtate, či môžete reprezentovať naše hnutie v komisiách. Môžete a sme veľmi radi, že máte záujem aj takýmto spôsobom pomôcť správnej veci.

Všetky potrebné informácie ohľadom účasti vo volebných komisiách vám veľmi rád poskytne Štefan Polačik, podpredseda nášho hnutia. Kontaktovať ho môžete mailom na podpredseda@sho.sk

„Akí budeme politici? Takí istí ako občianski aktivisti: Hrdí, sebavedomí, zodpovední, skromní, pre ktorých budú záujmy našich ľudí a našej vlasti vždy na prvom mieste. Presne tak, ako aj predchádzajúcich 15 rokov, počas ktorých sme pôsobili ako občianski aktivisti. Naša otčina má veľmi veľa politikov. Politikov, ktorí spravujú našu vlasť ako kolóniu pre cudzích pánov, áno, to je presná definícia súčasných štandardných darebákov. Ale Slovensko potrebuje štátnikov, ktorí budú mať dlhodobú koncepciu rozvoja nášho štátu na niekoľko desaťročí dopredu. Štátnikov, ktorí budú pracovať dlhodobo, zodpovedne a koncepčne. Štátnikov hodnôt a zásad. Aby Slovensko slovenským bolo,“ konštatuje Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Predstavujeme vám volebný program SHO: Alternatíva pre Slovensko

————————–

Áno, dobre vidíte, priatelia, Žiadni politickí dinosauri, ani oligarchovia. Ale svieže, mladé a kreatívne tváre, ktoré vedia čo chcú a vedia aj to, ako to dokázať. Jednoducho: Sme SHO – rozumná nádej pre Slovensko.

————————-

Prečítajte si tiež: Štefan Polačik: Chceme a budeme viesť našu vlasť slovenskou cestou

————————-

Rozhodli ste sa reprezentovať naše hnutie? Správna voľba. Vitajte v tíme úspešných a zodpovedných.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds