Čaputová: 50-dňové moratórium? Žiadna manipulácia? A to ako máme vyhrávať voľby?

Zuzana Čaputová dnes vetovala parlamentom nedávno schválené predĺženie moratória na predvolebné prieskumy zo 14 na 50 dní a povedala, že ak by zákon, ktorý sa automaticky vracia na prerokovanie parlamentu, poslanci opäť schválili, požiada Ústavný súd SR o jeho preskúmanie. Podľa nej je zákon v rozpore s viacerými právami garantovanými Ústavou SR a potláča politickú súťaž.

Nie, Zuzana Čaputová, zákon žiadne práva či politickú súťaž nepotláča. On len obmedzuje manipulácie a ovplyvňovanie verejnej mienky Slovákov v prospech určitých skupín zbohatlíkov, ktorí sa dané prieskumy dávajú na mieru robiť! Ja však vaše rozhodnutie chápem, pretože presne rovnako, t. j. prostredníctvom mediálnych manipulácií s prieskumami verejnej mienky krátko pred prezidentskými voľbami, ste sa do prezidentského úradu dostali aj vy! A preto predsa nepôjdete sama proti sebe a proti vlastným bývalým spolustranníkom z liberálnych strán, ktoré majú obrovské peniaze a už dnes si dávajú platiť a priamo či nepriamo manipulujú prieskumami.

————————–

Prečítajte si tiež: Deti Goebbelsa si hrkútali. Čaputová sa stretla aj s expertkou na propagandu

————————–

Čaputová týmto svojim rozhodnutím tak v podstate podporila niečo, čo deformuje právo na slobodné a demokratické voľby, ktoré je priamo garantované Ústavou SR! Nuž, ale iné sme od tejto osoby a jej neslovenských elementov čakať ani nemohli. Títo a im podobní ľudia totiž inak ako prostredníctvom manipulácií voľby vyhrať nedokážu a preto robia všetko pre to, aby dokázali aj ďalšie voľby čo najviac ovplyvniť a zmanipulovať vo svoj prospech. A zaplatené a zmanipulované predvolebné prieskumy sú predsa to najjednoduchšie čo môžu pre to urobiť.

Autor: Martin Bago

Stanovisko Róberta Šveca, predsedu Slovenského Hnutia Obrody: Poslanci NR SR schválili zákon, ktorý upravuje zákaz uverejňovania predvolebných prieskumov 50 dní pred dňom volieb. A okamžite sa spustila mediálna hystéria darebákov, ktorí si z prieskumov verejnej mienky urobili živnosť. Ani sa im nečudujem, že sa tak rozkošne jedujú, pretože euričká sa im už nebudú tak sypať ako doteraz zo zaplatených prieskumov, ktoré deformujú verejnú mienku.  V budúcnosti prikročíme ešte k razantnejšiemu kroku. Prieskumy verejnej mienky bude môcť vykonávať iba Štatistický úrad Slovenskej republiky a nie súkromné spoločnosti. Možno si niekto povie, že nemožné. Ja hovorím, tak sa pozerajte.

————————–

Prečítajte si tiež: Falošná právnička Čaputová: Prezumpcia neviny? Aj také niečo existuje?

————————–

Zuzana Čaputová v spoločnosti svojich pochybných liberálnych kamarátov. Po jej pravici aj kontroverzná Dorota Nvotová, ktorá sa preslávila tým, že verejne velebila tvrdé drogy. Zdroj fotky: Internet

————————

Prečítajte si tiež: Škandál Čaputovej! V lietadle do Prahy pochybní umelci. Aj Dorota Nvotová

————————

Dorota Nvotová má rada aj kokaín.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds