Diaľničné známky: V strane Most-Híd vymysleli koleso. Stačí používať rozum a možno vymyslia aj dve

Voľby sa blížia. Strane Most-Híd padajú preferencie a tak sa „odborníci“ tejto vládnej strany zamysleli, ako sa zachrániť. A vymysleli niečo priam neuveriteľné. Konečne sa bude dať kúpiť aj ročná diaľničná známka, ktorá bude platiť 365 dní a to odo dňa jej zakúpenia.

Možno si poviete, veď predsa to dá rozum, že ak si zakúpim ročnú diaľničnú známku v auguste, tak mi bude platiť do augusta nasledujúceho roka. Ale motoristi veľmi dobre vedia, že to tak nie je. Ročná diaľničná známka aktuálne platí do konca januára, aj keď si ju vodič zakúpi v septembri. Prečo? To vedia iba štandardní politici. Stačí iba používať zdravý rozum, nie len pred voľbami a Slovákom sa bude hneď lepšie žiť. Diaľničné známky sú len špička ľadovca.

A to presne prináša Slovenské Hnutie Obrody do slovenskej politiky. Normálnosť a zdravý sedliacky rozum. Jednoduché a efektívne riešenia, ktoré budú občanom život zľahčovať, nie im ho komplikovať.

V pondelok 28. októbra vám predstavíme náš volebný program. Alternatíva pre Slovensko, program, ktorý je skutočnou rozumnou alternatívou.

Autor: Štefan Polačik

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Volebný program vám predstavíme 28. októbra. V deň výročia narodenia Ľudovíta Štúra

————————

Zdroj obrázku: Facebook Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds