Liberálne obohatenie Európy: Migrant v Nemecku vrážal kamiónom do áut. Zranil niekoľko ľudí

V Európe sa v posledných pár dňoch odohrali dva teroristické útoky! Jeden vo Francúzsku a jeden v Nemecku.

Prvý útok sa odohral vo štvrtok na policajnom ústredí v Paríži, kde počítačový expert, ktorý konvertoval na islam a bol stúpencom radikálnej interpretácie islamu (bol v kontakte s členmi hnutia saláfistov), na smrť dobodal troch policajtov a administratívnu pracovníčku. Asi pol hodinu pred útokom si kúpil dva nože – kovový kuchynský nôž s 20-centimetrovou čepeľou a keramický nôž na ustrice, ktorými brutálne vraždil. Nakoniec ho polícia zastrelila.

Druhý útok sa odohral v pondelok v nemeckom meste Limburg, kde Sýrčan, ktorý do Nemecka prišiel s migračnou vlnou v roku 2015 a už bol v minulosti trestaný, ukradol nákladiak a vrážal s ním do iných vozidiel pričom zranil minimálne 9 ľudí. Polícia ho nakoniec zatkla. Sýrčan sa mal krátko pred útokom pokúšať zmocniť viacerých kamiónov, no nakoniec ukradol nákladiak, ktorý čakal na červenej.

Aj keď sa úrady a médiá západoeurópskych krajín snažia vždy z každého útočníka urobiť duševne chorého človeka, ba niekedy dokonca až obeť, je evidentné, že ide o islamom sfanatizovaných šialencov, ktorí v drvivej väčšine prípadov do Európy prišli ako migranti. To je myslím už jasné každému. No čo Západ chce, to aj má a s každým prijatým migrantom budú počty podobných útokov len stúpať! Ono ich je už v súčasnosti viac než dosť, no verejnosť o nich nevie, pretože väčšinu z nich včas zmarí polícia a tajné služby. A tak sú dané prípady utajené.

Každopádne po dianí posledných rokov v Európe už musí byť každému Slovákovi jasné aj to, že politická strana, ktorá na Slovensku čo i len okrajovo prejaví sympatie či v pozitívnom duchu spomenie prijímanie migrantov alebo migračné kvóty, musí byť automaticky nevoliteľná! Inak aj našej vlasti hrozí podobný scenár ako v súčasnosti zažívajú obyvatelia nielen západnej Európy.

Autor: Martin Bago

————————-

Prečítajte si tiež: Macron: Dohodneme sa na prerozdeľovaní migrantov. SHO: Skôr zamrzne peklo

————————-

Sýrčan, ktorý do Nemecka prišiel s migračnou vlnou v roku 2015 a už bol v minulosti trestaný, ukradol nákladiak a vrážal s ním do iných vozidiel. Zdroj fotky: ta3.com

Zo stanoviska Slovenského Hnutia Obrody vyberáme:

Utečeneckú krízu prirovnávame k návšteve. Každý z nás si dvakrát rozmyslí, koho pozve k sebe domov na návštevu. A ak už niekoho pozve, tak právom očakáva, že sa bude správať slušne a skôr či neskôr návšteva odíde. A presne to isté musí platiť aj pre utečencov. Pomáhajme, ale v prvom rade v štáte, kde je humanitárna kríza. Ak už niekoho prichýlime na území Slovenskej republiky, tak jedine po veľmi dôkladnom zvážení, aj bezpečnostného rizika. A ak niekomu podáme pomocnú ruku a začne sa správať neslušne, tak vyhostíme zo slovenského územia alebo prestaneme pomáhať v štáte, v ktorom sme pomáhali. Náš štát je náš domov, a ak si do nášho príbytku nepustíme nevďačníkov a nebezpečné elementy, nevidíme dôvod, prečo by sme si ich mali púšťať do nášho štátu, poprípade tolerovať ich neprispôsobivú existenciu na našom území.

Ale v prvom rade pomáhajme našim ľuďom, na Slovensku, a ak nám zostane čas a peniaze, môžeme zvážiť pomoc aj iným! Tak, ako my pomáhame už 9. rok slovenským rodinám v našom sociálnom projekte Staráme sa

SHO nikdy nebude súhlasiť s kvótami pre prijímanie akýchkoľvek migrantov, a budeme aj naďalej bojovať za to, aby azylová politika zostala v slovenských rukách.

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds