Video. Katarína Boková: Budeme musieť zvládnuť koronavírus, ale aj novú vládu. SHO: Dáme to

Žiaľ, v najbližšej budúcnosti sa budeme musieť popasovať nielen s rozširujúcim sa koronavírusom, ale aj s novou slovenskou vládou, ktorú tvoria nepripravení a nezodpovední ľudia.

Už dnes môžeme vidieť, že budúci premiér Igor Matovič pred kamerami kolabuje a absolútne nezvláda vypäté situácie. Tento človek má prevziať zodpovednosť na naše zdravie, životy a ďalšie smerovanie nášho štátu? Ďakujem, neprosím.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Špinavá politika Matoviča: Úradníci! Pomôžte nám zvládnuť koronavírus. A až potom sa vás zbavíme

———————–

Pozrite si aj videokomentár Kataríny Bokovej:

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds