Dáte Matovičovej vláde 100 dní? SHO: Nedostanú ani hodinu. Pôjdeme po nich ako po údenom

Verejný nepriateľ číslo 1 preveruje nielen naše zdravie, ale aj charakter. Okrem koronavírusu na bezpečie, zdravie a život našich občanov útočí aj nová slovenská vláda na čele s Igorom Matovičom.

Matovič v pondelok 16. marca deklaroval, že jediným záujmom novej vlády je postarať sa o situáciu s novým koronavírusom.

„Čistky a zmeny v úradoch chcú preto podľa neho odložiť na neskôr, podľa jeho slov sú pripravení s pracovníkmi spolupracovať a požiadať ich o súčinnosť,“ informujú médiá.

Na aktuálne dianie na slovenskej politickej scéne reaguje Róbert Švec:

Niektorí ľudia si myslia, že by sme mali dať novej vláde na čele s Igorom Matovičom a aj parlamentnej ústavnej väčšine 100 dní na to, aby sa ukázali. Konštatujem: Nová vláda nedostane ani hodinu, nie to ešte 100 dní. Nie sú to žiadne nové tváre v politike, ale staré ksichty, o ktorých vieme za koho a hlavne za čo kopú: Sulík, Matovič, Budaj, Grendel, Žitňanská, Klus, Remišová, Osuský, Cigániková, Budaj … Niektorí z nich boli aj vo vláde Ivety Radičovej a sú so vysokej politike dlhé roky. A to isté sa týka aj parlamentnej opozície. Nehrajme sa tu na falošne tolerantných. Žiadny súcit s ľuďmi, ktorí ohrozujú národné a štátne záujmy Slovenskej republiky, a normálny život občanov nášho štátu. A je jedno či je zelený, fialový, belasý … Pôjdeme po nich ako po údenom.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Špinavá politika Matoviča: Úradníci! Pomôžte nám zvládnuť koronavírus. A až potom sa vás zbavíme

———————–

Aj toto je reprezentantka novej parlamentnej väčšiny. Komu nie je zhora dané, v obchode nekúpi.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Hodnotové ukotvenie novej vlády? Blázni, liberáli a mafiáni. To je absolútne presné

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds