FOTO: 11. júl. Video. Slováci pred Úradom vlády: My sme tu doma. A bude tak, ako my povieme

V sobotu 11. júla hrdo viali vlajky bieleho dvojkríža – vlajky Slovenského Hnutia Obrody pred Úradom vlády na Námestí slobody v Bratislave.

Opäť sme podporili manifestáciu odhodlania a zodpovednosti, ktorú zorganizovala občianska iniciatíva Slovensko si nedáme. Cieľom manifestácie bolo verejne poukázať na neschopnosť Matovičovej vlády, ktorá svojimi rozhodnutiami ťahá Slovensko do priepasti.

Posolstvo manifestácie je jasné: Aké európske peniaze? To sú naše, slovenské peniaze, a nikto nám nebude hovoriť, čo s nimi máme urobiť. V prvom rade treba podporiť slovenských ľudí práce a tých, ktorí celý život vytvárali hodnoty, našich dôchodcov. Nikto nebude nám Slovákom hovoriť, čo máme robiť na Slovensku. My sme tu doma, a bude tak, ako my povieme. Viac sa dozviete vo videu z manifestácie TU.

————————–

Prečítajte si tiež: POZOR! Matovič sa zamyslel. SHO: To neveští nič dobré. Chce vytvoriť ďalšie zbytočné ministerstvo

————————–

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds