Sociálny projekt SHO: Pomáhame aj vo Fiľakove a Veľkom Krtíši. A vy spolu s nami. Ďakujeme

V stredu 8. júla sme s našou pomocou navštívili mladých rodičov Ivetku a Roba vo Fiľakove, ktorí spoločne vychovávajú svoje dve ratolesti; Sofinku a Matiaska.

Matiasko trpí podlomeným zdravím, čo si vyžaduje časté kontroly u lekárov a drahé rehabilitácie, Sofinka je, našťastie, zdravá, ale ako každé dieťa, rýchlo rastie a stále jej treba niečo dokupovať. A ako všetci veľmi dobre vieme, detské veci, pomôcky a pod. sú veľmi drahé a dokážu peňaženku poriadne prevetrať. Kým Ivetka je na materskej, Robo pracuje.

A v sobotu, 11. júla, sme okrem iného vybavili aj našu pravidelnú pomoc starkej Estere a jej vnukovi, nádejnému hokejistovi, Ľudovítovi z Veľkého Krtíša. Znovu sme prehodili pár priateľských slov, podebatili sme o ich súčasnej situácii a odovzdali sme im náš tradičný nákup základných potravín, ovocia a zeleniny, ale aj sladkého.

Okrem nákupu sme im zaniesli aj oblečenie a praktické veci do domácnosti, ktoré nám do projektu venovali naše sympatizantky Majky. Jedna z Banskej Bystrice a druhá z Rimavskej Soboty. Ďakujeme, ženušky, že spoločne s nami pomáhate.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Mesiac detí v projekte Staráme sa. SHO: Spoločne sme vyčarovali stovky detských úsmevov

————————-

Naša pomoc pre rodinu vo Fiľakove:

Pomáhame aj vo Veľkom Krtíši:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds