POZOR! Matovič sa zamyslel. SHO: To neveští nič dobré. Chce vytvoriť ďalšie zbytočné ministerstvo

Čakáte na pomoc od Matovičovej vlády? Zbytočne! V čase, kedy Slovensko dobieha ekonomická kríza, spôsobená opatreniami proti koronavírusu, Igor Matovič opäť špekuluje nad zriadením nového ministerstva. Najprv matovičovci vymysleli pre Veroniku Remišovú, pravú ruku daňového podvodníka Andreja Kisku, nové Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie, len aby ju niekam upratali. Čo na tom, že ďalšie ministerstvo zaťaží štátny rozpočet, hlavne že je Veronika spokojná.

Najnovšie uvažuje Igor Matovič, že ďalšie ministerstvo dostane splnomocnenec vlády SR pre národnostné menšiny László Bukovszky a to akési ministerstvo pre menšiny TU. Išlo by v poradí už o 15. ministerstvo. Čo odporuje sľubom Matoviča o šetrení financií vo verejnej správe. Nehovoriac o tom, že takéto ministerstvo by bolo úplne zbytočné a kontraproduktívne. Len samotná existencia takéhoto ministerstva by prispela k segregácii menšín na Slovensku.

Matovič opäť len ukazuje svoju nekompetentnosť na poste predsedu vlády. Namiesto toho, aby čo najskôr podporil slovenskú ekonomiku a ľudí, ktorí vďaka koronakríze prišli o prácu, vymýšľa nové nezmyselné ministerstvá, plače na tlačovkách a vyhráža sa ďalšími obmedzeniami.

Politika Igora Matoviča rozdeľuje občanov Slovenskej republiky viac, ako kedykoľvek predtým. Chcem preto odkázať Igorovi, keď o tom nevie, čo naozaj potrebujú Slováci. Občania Slovenskej republiky, akejkoľvek národnosti, chcú dôstojný život. Chcú mať dostatočné pracovné príležitosti vo svojom regióne, chcú mať kvalitné zdravotníctvo, školstvo, dostatočne rozvinutú infraštruktúru a sociálne istoty. To sú veci, ktoré potrebujú ľudia.

My, v Slovenskom Hnutí Obrody to veľmi dobre vieme a budeme ich vždy presadzovať. Náš volebný program si môžete prečítať TU.

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda SHO.

—————————-

Prečítajte si tiež: Je Matovič klamár a podvodník? SHO: Dôkazy jeho podvodného konania sú nespochybniteľné

—————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds