Je Matovič klamár a podvodník? SHO: Dôkazy jeho podvodného konania sú nespochybniteľné

Fond vzájomnej pomoci mal byť náhradou za to, že si poslanci v období koronakrízy neznížili platy. Aj premiér Igor Matovič dal poslať do fondu svoju prvú výplatu. Bola zároveň posledná. Poslanci OĽaNO, ktorí fond zastrešili, stále viac vynechávajú platby, ktoré sľúbili posielať. Informujú médiá.

Na podvodné správanie Matoviča a jeho komplicov reaguje Róbert Švec:

Takže asi tak. Farizejstvo v priamom prenose. Od začiatku sme tvrdili, že ide o pochybný fond a podvod na ľuďoch, ktorým chcú iba zakryť svoju neochotu znížiť si svoje niekoľkotisícové platy, ktoré dostávajú každý mesiac. Ale dôchodcovia, mladé rodiny, živnostníci a podnikatelia sa majú uskromniť. Lebo koronakríza. A takíto kriví ľudia riadia náš štát. Hanba!

Z nášho volebného programu vyberáme:

Znížime mzdy poslancov a verejných činiteľov na dvojnásobok priemernej mzdy a trojnásobok u vládnych predstaviteľov a prezidenta.

————————

Prečítajte si tiež: Fond vzájomnej pomoci. SHO: Neschopnosť Matoviča a jeho babrákov? Alebo pripravovaný tunel?

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds