FOTO: 6. jún. Video: Slováci opäť v uliciach Bratislavy. SHO: Na nás sa môžete spoľahnúť

V sobotu 6. júna bolo v uliciach Bratislavy opäť sviežo a veľmi dobre. Ďakujeme organizátorom za veľmi dobre zvládnutú manifestáciu odhodlania a zodpovednosti. SHO vždy podporí každú rozumnú proslovenskú aktivitu. Tak ako sme sľúbili, na nás sa môžete spoľahnúť, Slováci.

Stretli sme sa symbolicky v predvečer výročia prijatia Memoranda národa slovenského, programového dokumentu slovenských štátoprávnych, politických a kultúrnych požiadaviek, ktorý bol prijatý počas slovenského národného zhromaždenia 6. – 7. júna 1861 v Martine.

A čo požadujeme od vlády Igora Matoviča? Je to jednoduché. Viac sa dozviete v zdieľanom videu z podujatia…

 

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: 28. máj. Video: Slováci pred Úradom vlády venovali Matovičovi plienky. Zaslúži si

————————-

Napísali na Facebooku. Reakcia jedného z organizátorov manifestácie v Bratislave na adresu Róberta Šveca. Filip Farkaš: „Ďakujeme že ste nás prišli podporiť. Ste korektná osoba, ktorá nemysli len na svoje osobne ciele ale chce naozaj dobre pre národ. Myslím že sa môžem poďakovať za všetkých organizátorov za to ako ste pristúpili k tomuto protestu.“

Róbert Švec: Ďakujem za Vaše slová, Filip. Slovenská republika je naša spoločná vlasť a spoločne ju budeme ochraňovať a rozvíjať.

Priatelia, že či podporíme ďalšiu manifestáciu odhodlania a zodpovednosti, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 11. júna o 17:00 hod. pred Úradom vlády? Odpovedáme: A či je možné nepodporiť iniciatívu, ktorej cieľom je ochrana záujmov nášho štátu a slovenských ľudí práce? Prídeme. Tešíme sa na ďalšie stretnutie s vami, dámy a páni. A koľko že nás bolo včera na Námestí slobody? 100? 400? Fotky hovoria jasnou rečou. Za zdravý rozum. Za Slovensko.

Pozrite si aj fotografie z ďalšej úspešnej proslovenskej manifestácie v uliciach Bratislavy:

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds