Video: Mávate mokré sny o obnove Uhorska? SHO: Ak áno, tak toto video je určené pre vás

Slovenky, Slováci. V týchto dňoch oslavuje 100. výročie podpísania mierovej zmluvy v Trianone. Deň 4. jún 1920 sa zapísal do dejín nášho národného spoločenstva zlatými písmenami. V tento deň bola v Trianone podpísaná mierová zmluva s Maďarskom. Maďarsko v nej uznalo, že územie Slovenska a Podkarpatskej Rusi patrí pod zvrchovanosť Česko-Slovenska ako nezávislého štátu s neporušiteľnými hranicami jeho územia.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na likvidácii Uhorska – žalára národov a svojou prácou a obetou prispeli k tomu, že dnes môžeme žiť v druhej Slovenskej republike.

Slovenská republika je domov všetkých Slovákov a lojálnych občanov našej vlasti, bez rozdielu národnosti. Vážime si každého zodpovedného a rozumného občana nášho štátu. Ale s narušiteľmi pokoja a spolunažívania nemáme a nebudeme mať žiadne zľutovanie. Pretože aj po 100 rokoch žijú na území Slovenskej republiky ľudia, ktorí neuznávajú súčasné slovenské štátne hranice a snívajú svoje mokré sny o obnove Uhorska.

Tak pre takýchto šovinistov a revizionistov máme iba jeden odkaz… Viac sa dozviete v aktuálnom videkomentári Pavla Poprockého.

—————————–

Prečítajte si tiež: Matovič rokoval so šovinistami z SMK. Aj o autonómii. SHO: Dole s ním! Je to blázon a zradca

—————————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds