FOTO. Sociálny projekt SHO: Prvé balíčky MDD sme už odovzdali aj deťom na Šariši

Prvé balíčky MDD v našom Mesiaci detí v projekte Staráme sa sú odovzdané už aj na Šariši a našli si svojich adresátov.

Odovzdali sme ich Malému Maťkovi a jeho bratovi Jakubkovi v meste Prešov. Keďže Jakub je v starostlivosti otca, mama Janka mu sladkosti z balíčka isto odložila a na najbližšom stretnutí mu aspoň cukrovinky z neho dá.

Malý Maťko (na fotke v červenej mikine) sa svojmu balíčku veľmi potešil. Našiel si v ňom chrumky, cukríky, čokoládky, keksíky a aj ovocie či iné dobroty.

Ďakujeme, kamaráti, že spoločne s nami robíte radosť aj tým najmenším. Ďakujeme aj Melinde, ktorá do nášho sociálneho projektu venovala kozmetiku, ktorú postupne odovzdáme rodinám.

Ak máte záujem podať pomocnú ruku, ľubovoľnú finančnú čiastku môžete poukázať na číslo účtu nášho občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa – MDD. Ďakujeme.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Mesiac máj v našom projekte Staráme sa. Dokazujeme, že všetko sa dá. Ak sa chce

———————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds