FOTO: 28. máj. Video: Slováci pred Úradom vlády venovali Matovičovi plienky. Zaslúži si

Vo štvrtok 28. mája sa na Námestí slobody v Bratislave uskutočnil protest proti praktikám vlády Igora Matoviča, ktorá otvorene hovorí o tom, že bude aj naďalej pokračovať v obmedzovaní práv občanov a ktorá neobhajuje slovenské záujmy, ale záujmy cudzích na území Slovenskej republiky. Protest organizovala občianska iniciatíva Slovensko moje, otčina moja.

Aj napriek daždivému počasiu sa protestu zúčastnili stovky Sloveniek a Slovákov z celej našej vlasti. Manifestáciu odhodlania a zodpovednosti podporili aj členovia a sympatizanti nášho hnutia.

Deň pred manifestáciou vyzval Róbert Švec predsedu vlády, aby prišiel 28. mája o 17-tej medzi občanov a diskutoval s nimi. Ale keďže zbabelec Igor Matovič neprišiel, protestujúci mu zaniesli pred Úrad vlády plienky, ktoré môžeme začať aktívne používať.

Pozrite si prejav Róberta Šveca, ktorý odznel na Námestí slobody v Bratislave a tiež fotografie zo včerajšieho úspešného dňa:

————————

Prečítajte si tiež: FOTO: Slováci v uliciach Bratislavy. SHO: Dole s Matovičom. Za zdravý rozum. Za Slovensko

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds