FOTO: Aj v Bytči odzneli slová objektívnej pravdy a slobody. A pokračujeme ďalej…

Dámy a páni! Písal sa 3. apríl a slová objektívnej pravdy odzneli aj na severe našej otčiny. Bolo zimno, čo do počasia, ale atmosféra skvelá až bojová.

Krok za krokom plníme sľub, ktorý sme vám dali. Postupne navštívime každé jedno slovenské okresné mesto, aby sme s vami slobodne diskutovali a počúvali vaše názory. Podujatia v Bytči sa zúčastnili aj zástupcovia občianskeho združenia Slovan – Národný snem jednoty, pod vedením predsedu Milana Matejova.

Po diskusii sme sa presunuli pred rodný dom prvého slovenského prezidenta Jozefa Tisa, aby sme si uctili jeho obetu pre národ a štát slovenský, keďže 18. apríla si pripomenieme výročie jeho politickej vraždy odporcami slovenskej slobody a štátnosti TU.

Zo Žilinského kraja sa presunieme do Košického kraja a na stretnutie s vami sa tešíme v meste… Dozviete sa už čoskoro. 🙂

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: Nenechajme si znechutiť Slovensko! Nádej pre našu otčinu žije! Stačí si uvedomiť, že…

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds