SHO: Maďari nemajú problém platiť za ruský plyn v rubľoch. A čo Slováci? Róbert Švec reaguje…

Dámy a páni! Maďarský premiér oznámil, že jeho štát je pripravená platiť za ruský plyn v rubľoch. „Nemáme problém platiť v rubľoch. Ak chcú ruble, tak budeme platiť v rubľoch,“ povedal.

Róbert Švec reaguje: Postoj maďarského premiéra v tejto veci schvaľujem a vyzývam aj vládu, ktorá sa tvári že je slovenská, aby neohrozovala zdravie a životy slovenských občanov a platila za ruský plyn v rubľoch.

A kto nechce akože financovať Putinovu vojnu, nech si doma vypne kúrenie. Urobila tak bábkoherečka, toho času dočasná podpredsedníčka vlády Veronika Remišová (pevne verím, že stále nekúri, to ju určite už krásne zocelilo) tak ju môžu nasledovať všetci tí, ktorí chcú spať v kožuchoch.

A my rozumní a zodpovední vlastenci budeme aj naďalej robiť politiku v prvom rade pre Slovákov TU.

Za vykúrené, osvetlené a bezpečné Slovensko.

 ———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Vojnový štváč a zločinec Heger sa chystá do Kyjeva. Róbert Švec mu poslal štipľavý odkaz…

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds