SHO: Vojnový štváč a zločinec Heger sa chystá do Kyjeva. Róbert Švec mu poslal štipľavý odkaz…

Dámy a páni! Správa, že zločinec a vojnový štváč Heger spoločne s Uršuľou z Bruselu navštívi Kyjev bude výborná v tom prípade, ak tam obidvaja zostanú, chopia sa zbraní a budú bojovať až do konečného víťazstva v prvej línii.

Tak im držme palce, aby sa správne rozhodli a urobili svet lepším, a rozumných Slovákov šťastnými zo skutočnosti, že sa už nevrátia.

A pravdaže, aby išli osobným príkladom tým, ktorí podľahli manipulatívnej propagande, v boji za ideály liberálnej demokracie. Inak bude ich cesta opäť iba prázdne gesto, ktoré zaplatia slovenskí daňoví poplatníci, teda my všetci.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: PONUKA veľkonočná: Noviny Právo Národa do každej domácnosti za zvýhodnených podmienok

————————-

Róbert Švec počas stretnutia s občanmi v Panteóne slovenských dejateľov v Čakajovciach pri Nitre. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds