Aj Svetana Angelová odporúča noviny Právo Národa: Aby ten, kto bude čítať pochopil…

Aby sa čitatelia pozreli do hĺbky svojej duše a vydolovali odtiaľ hrdosť na svoj pôvod slovenský.

Aby ten, kto bude čítať pochopil drahocennosť našej domoviny, aby sa stal bojovníkom za práva slovenského ľudu. Bola to úloha našich štúrovcov a je to aj naša úloha, tak prepotrebná, aby sa obnovila dôstojnosť nás všetkých.

Aby sme vystreli chrbty a buchli konečne päsťou po stole. Dosť bolo útlaku, deformovania morálky, prekrúcania pravdy! Naše svedomie nemôže byť zaspaté, treba ho zobudiť.

Prihovárame sa mladej slovenskej generácii, vysokoškolákom, študentom, ktorí zmýšľajú proslovensky.

Hlásame potrebu politickej kultúry, hospodárskeho pozdvihnutia vykorisťovaných občanov, potrebu vymanenia sa z hmotnej biedy.

Kritizujeme nečinnosť a zanedbávanie hmotných a kultúrnych potrieb národa. Naša sila slova je v našich srdciach, ktoré bijú za národ.

Objednajte pre seba, vašim rodičom alebo starým rodičom TU. Ďakujeme, že spoločne s nami šírite objektívnu pravdu.

————————–

Prečítajte si tiež: Liberálna propaganda: V stredu 16. februára zaútočí Rusko na Ukrajinu. A realita? Švec komentuje…

————————–

Svetana Angelová je regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin, poslankyňa Obecného zastupiteľstva v obci Príbovce a náš človek na otázky slovenskej sebestačnosti. Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds