VIDEO. Róbert Švec: Parlamentná opozícia kolaboruje s vládou covidových zločincov!

Existujú dva typy politikov: Tí, ktorí pracujú pre národ a štát, a tí, ktorí pracujú proti záujmom národa a štátu.

Parlamentná opozícia formálne bojuje proti nariadeniam covidových zločincov okolo Čaputovej, Matoviča a úplatných sudcov Ústavného súdu SR, no zároveň ich protiprávne nariadenia rešpektuje.

Máme tu vládu okolo Matoviča, ktorá je vládou amatérov a protislovenských asociálov! Jej členov treba postaviť pred obnovené vojenské súdy. Zabezpečíme!

Dámy a páni, to je iba zopár postojov Róberta Šveca, ktoré odzneli počas rozhovoru pre televíziu zvtv. Celý rozhovor, ktorý náš predseda poskytol televízii si môžete pozrieť a vypočuť TU.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Nechá sa pápež zneužiť na opichávaciu kampaň s experimentálnou gebuzinou? Švec reaguje

————————

Mgr. Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds