SHO: Náš projekt pomoci pevne zakotvil aj na Kysuciach. Už čoskoro našu pomoc opäť rozšírime

Aj v okrese Čadca sú prázdniny v plnom prúde a dievčatá nás privítali vysmiate, v nafukovacom bazéne.

Nákup potešil ako ich, tak aj mamu Dadu, ktorá sa nám odvďačila chutnou kávou. Spoločne sme si všetci zahrali loptové hry a prostredná Vikinka sa špeciálne vyparádila do trička od nášho oceľového muža, kolegu Jaroslava Ščurku, ktorý je pre dievčatá veľkým vzorom a oporou. Aj vďaka vašim príspevkom, kamaráti, môžeme spoločne robiť radosť. Aj na Kysuciach.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Pomáhame aj na Záhorí, v Šariši a aj na Gemeri. Spoločne s vami, dobrí ľudia

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds