FOTO: Blokáda Zvolena sa stala skutočnosťou. SHO: Sľúbili sme, blokovali sme!

V piatok 2. júla sa uskutočnila blokáda hlavnej cesty vo Zvolene, ktorou denne prejde niekoľko desiatok tisíc áut a iného tranzitu.

Dopravná situácia v meste je katastrofálna, preto sme aj účasťou zástupcov nášho hnutia podporili regionálnych aktivistov a nespokojných občanov v ich boji za urýchlenú výstavbu severného obchvatu Zvolena, ktorý by mal byť pevnou súčasťou rýchlostnej cesty R2.

ALE! Podľa byrokratov z Bratislavy, by začiatok jeho výstavby mal byť až v roku 2031, čo je neakceptovateľné!

Za Rimavskú Sobotu blokádu podporil Pavol Poprocký, regionálny zástupca SHO pre Banskobystrický kraj, a za mesto Poltár Pavol Skýpala, splnomocnenec SHO pre projekt Nebuď sviňa. A blokádu svojou účasťou podporili aj naši sympatizanti v Banskobystrického kraja.

Ak sa situácia s dostavbou R2-ky nezlepší, budeme v budúcnosti blokovať hlavný ťah na Košice na viacerých miestach naraz. Už nemienime čakať! My sa nevzdáme, my sme Slovenské Hnutie Obrody!

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO: Katarína Boková o úspešnom občianskom odpore v Nitre a aj Poprade. Dá sa to, Slováci!

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds