Kvapky pravdy. VIDEO: Svetovo uznávaní právnici odhaľujú šokujúce skutočnosti okolo koronabiznisu

Dámy a páni! Tak ako nás naši vládni činitelia postupne zamotávali do klamstiev v súvislosti s prepuknutím fiktívnej pandémie koronavírusu, snažili sa ovládať nás strachom, ktorý v nás usilovne a úmyselne živili a pestovali, tak postupne prichádza čas povedať si pravdu, pretože aj keď už všade inde pomaly vychádza na svetlo sveta, nie je isté, že sa raz dostane aj k nám. Napríklad cez verejnoprávne médiá, akým je aj RTVS.

Preto sme sa rozhodli, že vám v novej rubrike s názvom Kvapky pravdy budeme prinášať pravdivé informácie, všetky tie, ku ktorým sa dopracujeme, aby ste sa skutočne slobodne a nie pod nátlakom mohli rozhodnúť ako naložíte so svojim zdravím a so zdravím svojich blízkych.

Dnes nadviažeme na predošlú časť nášho cyklu, v ktorej nám svetovo uznávaný právnik Reiner Fuellmich odhalí ďalší obrovský kus pravdy o koronapodvode.

V spolupráci aj s americkým patentovým úradom sa prichádza na to, čo bolo motívom spustenia koronabiznisu a kto za tým všetkým je, teda kto má z toho najväčší úžitok. Ak vydržíte pozerať celé takmer 1,5 hodinové video, pod ktorým je aj prepis rozhovoru, uvidíte, aj keď veľmi ťažkú, ale oslobodzujúcu pravdu.

Zistíte, že aj nádej pre, proti ich vôli, zaočkovaných alebo oklamaných existuje. Len sa jej musia dožadovať a nedať sa už viac klamať.

————————–

David Martin, odborník na patentové právo, v rozhovore s právnikom Fuellmichom odhaľuje šokujúce skutočnosti!

Video si môžete pozrieť TU.

————————–

Zároveň sa chcem poďakovať všetkým odvážnym a obetavým protestujúcim ženám a mužom a podporiť ich z ďalekej cudziny, aspoň morálne, a chcem im odkázať, že to čo robia je veľmi užitočné, potrebné a ak nám niečo pomôže je to práve ich odvaha a ochota podieľať sa na oslobodení nás všetkých.

Pretože ak si pozorne pozriete rozhovor na videu až dokonca pochopíte, že ani tím medzinárodnej vyšetrovacej komisie to nemá jednoduché a potrebujú, aby sme sa búrili proti zapredaným vládam všetci na celom svete. Tým vlastne právnikom a vedcom, ktorí za nás tiež bojujú vyjadrujeme podporu, keď im ukazujeme, že nám na zdraví a na životoch záleží.

Autorka článku Jaroslava Samuelová je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky fiktívnej pandémie.

—————————-

Prečítajte si tiež: Občiansky ODPOR! Róbert Švec: Rešpektovať nariadenia a zákony covidových zločincov? Nehrozí!

—————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds