FOTO. Bratislava: Zločinecká agenda LGBTI je na Slovensku nežiaduca. Krk jej vykrútime!

Dámy a páni. V sobotu 22. júla sa v Bratislave konali dva hodnotovo celkom odlišné pochody.

Dúhový pochod, ktorého cieľom bolo prezentovať zločineckú agendu LGBTI a národný pochod Hrdí na rodinu, cieľom ktorého bolo verejne a nahlas prezentovať normálne hodnoty ľudskej spoločnosti.

Ľudia SHO, pod vedením Štefana Polačika, sa boli pozrieť na obidve podujatia…

Štefan Polačik: Chcel som ísť na stretnutie ľudí s neprirodzenou sexuálnou orientáciou a ich sympatizantov, že nech mi ukážu viac ako dve pohlavia. Žiaľ, nevpustili ma. Tak som sa s kolegyňami a kolegami presunul k mentálne vyrovnanej časti spoločnosti na pochod Hrdí na rodinu. Škoda, veľká škoda, že akcia normálnych bola o niekoľkokrát menšia, natesnaná do malého priestoru.

Pozrite si fotoreportáž z Bratislavy… a ešte podotýkame, že iba Slovenské Hnutie Obrody nabralo odvahu k činom a ako jediné prezentovalo verejne na podujatí LGBTI náš postoj k tejto zločineckej agende.

SHO = Sila. Hrdosť. Odhodlanie.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Výročie 17. júla 1992 sme oslávili aj v Košiciach. Úcta a rešpekt

————————-

Zdroj fotiek SHO.sk

FOTO: Dúhový pochod

FOTO: Národný pochod Hrdí na rodinu

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds