FOTO. Ďakujeme, TRIANON: Budeme aj naďalej pevne stáť a ochraňovať slovenské záujmy

Písal sa 4. jún 2024 a predstavitelia Slovenského Hnutia Obrody si pripomenuli dôležité výročie v našich dejinách v obci Komjatice v okrese Nové Zámky.

K pamätníku, ktorý je venovaný Trianonskej mierovej zmluve položili veniec so slovenskou trikolórou.

Podpísanie Trianonskej mierovej zmluvy (4. jún 1920) TU bolo jedným z krokov (veľmi dôležitým) na ceste k obnoveniu slovenskej štátnosti.

Ďakujeme všetkým, ktorí v minulosti na oltár vlasti položili to najcennejšie – svoje životy, aby sa vízia mnohých generácií rodoľubov slovenských naplnila. Pretože platí: Mať svoj štát znamená život…

Ľudia Slovenského Hnutia Obrody sú a budú hrdými pokračovateľmi slovenského dejinného príbehu…

Róbert Švec: Bolo mi cťou, dámy a páni, položiť veniec so slovenskou trikolórou ku krásnemu pamätníku, ktorý sa nachádza v obci Komjatice, v okrese Nové Zámky. Ďakujeme, Trianon. My ľudia SHO budeme aj naďalej pevne stáť a ochraňovať slovenské národné a štátne záujmy. So štítom alebo… so štítom. Ani krok späť!

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Róbert Švec: Dejinné paralely hovoria jasnou rečou. Žalár národov: Európska únia = Uhorsko

————————–

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľmi nášho dvojmesačníka vyplňte formulár TU a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds