FOTO: Deň víťazstva sme spoločne oslávili 9. mája v Bratislave a aj v Minsku

Dámy a páni. Písal sa 9. máj 2024…

Oslavy víťazstva nad nemeckým nacizmom a talianskym fašizmom sa uskutočnili 9. mája aj v Bratislave a aj v Minsku.

Zástupcovia Slovenského Hnutia Obrody na čele s Róbertom Švecom navštívili Slavín a vzdali hold bojovníkom proti nacizmu a fašizmu.

A prečo oslavujeme víťazstvo nad nacizmom a fašizmom 9. mája? Dozviete sa v zdieľanom článku TU.

Noviny Právo Národa uverejnili včera na svojej facebookovej stránke exkluzívnu fotoreportáž z oslavy Dňa víťazstva v hlavnom meste Bieloruskej republiky. Aj za účasti prezidenta republiky Alexandra Lukašenka a širokej verejnosti.

Fotky z osláv v Minsku uverejňujeme dnes aj na našej stránke.

Slovenské Hnutie Obrody je hnutím aj so silným slovanským ukotvením a aj preto sa hlásime k 9. máju, ako ku dňu víťazstva nad nacizmom a fašizmom.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: ŠKANDÁL! Ďalšia ukážka toho, ako si Fico predstavuje slovenskú suverénnu politiku

————————–

Zdroj fotiek: SHO.sk a BELTA.by

Bratislava:

Minsk:

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds