VÝZVA: Pomôžme ruským civilistom. SHO informuje: Správa druhá

Dámy a páni. Minulý týždeň sme rozbehli verejnú výzvu na pomoc civilnému obyvateľstvu Ruskej federácie, ktoré je terčom ostreľovania a bombardovania zo strany kyjevského režimu.

Podrobnosti o výzve si môžete prečítať TU.

Zároveň sme vám sľúbili, že budeme priebežne zverejňovať krstné mená darcov a sumy príspevkov. Prečo iba krstné mená? Pretože si uvedomujeme, v akej dobe žijeme a nemáme záujem vystaviť nikoho z vás mediálnemu a spoločenskému lynču.

A dnes pokračujeme v plnení nášho sľubu…

V správe prvej TU sme vás informovali, že do 26. apríla (vrátane) sa vyzbierali dary na pomoc ruským civilistom vo výške 709 eur a 22 centov.

Od 27. apríla na pomoc ruskému civilnému obyvateľstvu prispeli… , čiastky sú uvedené v eurách a uverejňujeme darcov, ktorí do správy pre príjemcu napísali: Dar – civilisti.

Peter – 20,-

Daniel – 30,-

Gabriel – 20,-

Jozef – 33,-

Lívia – 20,-

Anna 10,-

Jozef – 10,-

Milan – 30,-

Katarína – 10,-

Vojtech – 50,-

Ivan – 11,11

Emil – 10,-

MUDr. Peter – 100,-

Viera – 50,-

Radoslav – 10,-

Róbert – 100,-

Peter – 20,-

Marián – 10,-

Juraj – 20,-

Jozef – 100,-

Magdaléna – 10,-

Adriána – 20,-

Peter – 20,-

Od 27. apríla sa vyzbieralo 714 eur a 11 centov.

To znamená, že od 23. apríla, kedy sme zverejnili našu výzvu sa už vyzbieralo 1 423 eur a 33 centov. Ďakujeme, dobrí ľudia.

Dámy a páni, spoluobčania slovenskí. Obraciame sa na vás všetkých bez ohľadu na politické tričká, náboženské vierovyznanie, národnostnú príslušnosť, teda na všetkých vás občanov Slovenskej republiky… Zapojte sa do našej výzvy a dokážme sebe, ale aj celému svetu, že na Slovensku žijú aj ľudia, ktorí odmietajú podporovať zbrojenie a nákup munície, ktorí chcú žiť v mieri a ak treba vedia pomôcť humanitárne a adresne.

Dobrovoľné finančné príspevky môžete poukázať na účet o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – civilisti.

Dobrej veci pomôžete aj tak, že budete články o výzve zdieľať medzi svojimi známymi. Ďakujeme.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: S EÚ na večné časy a nikdy inak? Róbert Švec: Dejiny nám už dnes dávajú za pravdu

————————-

Evakuácia detí z Belgorodu po ostreľovaní kyjevským režimom. Zdroj: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds