ŠKANDÁL! Ďalšia ukážka toho, ako si Fico predstavuje slovenskú suverénnu politiku

Médiá informujú: Vláda chce rýchle spojenie medzi Bratislavou a Košicami. O diaľnicu však nepôjde. Vláda plánuje obnoviť jedinú vnútroštátnu leteckú linku na území Slovenska, ktorá nefunguje už vyše šiestich rokov. Štátnu kasu by to malo stáť státisíce eur a premiér Robert Fico hovorí, že sa čaká už len na rozhodnutie z Bruselu.

Vláda chce usporiadať súťaž, do ktorej by sa mohli zapojiť jednotlivé letecké spoločnosti, ktoré budú mať o prevádzku linky záujem. Víťazná spoločnosť by mala dostať finančnú dotáciu vo výške 200-tisíc eur ročne a výraznú zľavu z letiskových poplatkov. Podľa Fica musí z Bruselu zaznieť, či je takáto forma štátnej pomoci povolená. Zdroj TU.

Róbert Švec reaguje: Súčasní správcovia kolónie s názvom Slovenská republika sa budú pýtať Bruselu, či nám láskavo dovolí spojiť letecky dve najväčšie slovenské mestá. 

A bol to Fico TU, ktorý Slovákom sľuboval, že diaľnica z Bratislavy do Košíc bude hotová v roku 2010 a v roku 2024 ide s prosíkom do Bruselu, aby nám nevolení byrokrati dovolili spojiť naše dve najväčšie mestá aspoň letecky.

A to ešte niekto mohutne oslavuje 20 rokov nášho členstva v kolonizačnej EÚ.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: S EÚ na večné časy a nikdy inak? Róbert Švec: Dejiny nám už dnes dávajú za pravdu

————————-

Bol to Fico, ktorý Slovákom sľuboval, že diaľnica z Bratislavy do Košíc bude hotová v roku 2010. Zdroj: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds