FOTO. Jaroslav Ščurka: Ďalší ročník podujatia Kubašská 10° je úspešne za nami

Dámy a páni! Aktivity Slovenského Hnutia Obrody sa zameriavajú aj na športovo-turistickú oblasť. Pretože obroda spoločnosti musí začať od každého jedného z nás.

Náš kolega Jaroslav Ščurka, člen predsedníctva SHO sa dlhodobo venuje práve zoceľovaniu ducha cez športovo-turistické aktivity a my vám pravidelne prinášame informácie o jeho úspechoch aj na tomto poli.

Jaroslav Ščurka: Pekné podujatie počas príjemného jesenného počasia v podtatranskej obci a prírode. Už sa teším na ďalší ročník, super organizátori, vynikajúci ľudia aj atmosféra…

SHO = Sila. Hrdosť. Odhodlanie.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Jaroslav Ščurka: Zo Štrbského plesa na Sliezsky dom a späť

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds