FOTO: Ježiško navštívil už aj rodiny v okresoch Michalovce, Nitra, Trenčianske Teplice a Nové Zámky

Tento týždeň sa niesol v našom sociálnom projekte aj v znamení vianočných nákupov pre rodiny, ktorým pomáhame.

Ježiško navštívil najprv Michalovce. Vďaka dobrým ľuďom z firmy DeutschMann z Trebišova, ktorí darovali sladkosti a oblečenie, či Svetlane, ktorá darovala hračky a Ivete zo Skalice a Majky z Banskej Bystrice, ktoré venovali knihy, budú vianočné sviatky určite veselšie aj na východe našej vlasti.

V Trenčianskych Tepliciach sme opäť vyčarovali úsmev na tvárach Miške a jej dvom deťom. Keďže Alžbetka oslávila 7. narodeniny, ku dobrotám, ktoré si našla vo vianočnom nákupe, dostala od nás aj bonboniéru.

Ďakujeme aj firme Trebišovská Odťahová a Asistenčná Služba NON STOP – Autoservis a Pneuservis za vianočný stromček, ktorý do projektu darovali a svoje miesto si našiel práve v Trenčianskych Tepliciach.

A v sobotu sme navštívili aj rodinu v nitrianskej mestskej časti Klokočina, v ktorej vychovávajú Jasmínku, Bianku a Tobiasa, taktiež rodinu v obci Svodín, v okrese Nové Zámky, a pravdaže sme neobišli ani rodinu v obci Zbehy, v okrese Nitra. Ovocie, mliečne výroby, med, Granko, sladkosti, džem, ale aj pochutiny na prípravu štedrovečerného šalátu tvorili súčasť vianočného nákupu pre rodiny, ktoré si našu – vašu pomoc zaslúžia.

Ďakujeme aj reštaurácii Nitrawa Pub, ktorá rodinám opäť venovala obedové menu.

Ale nekončíme. Kdeže! Naša vianočná výzva, dámy a páni, trvá až do 7. januára. Zapojiť sa do nej môžete aj vy. Ako na to?

Pomôcť môžete buď dobrovoľným finančným príspevkom na účet nášho občianskeho združenia SHO: SK7665000000000020148117, kde do poznámky napíšete VIANOCE a my za vaše príspevky nakúpime všetko, čo treba…

… alebo môžete pomôcť aj trvanlivými potravinami, napr. slovenským medom či oblátkami, ktoré nesmú na vianočnom stole chýbať.

Ak máte doma zachovalé hračky, ktoré si myslíte, že by ešte niektoré z našich detí potešili, posuňte nám ich a my ich veľmi radi medzi ne rozdelíme. Môžete ich odovzdať v mestách a okresoch, v ktorých pomáhame.

Ak teda máte záujem zapojiť sa do našej vianočnej výzvy a máte na nás otázky, pokojne môžete kontaktovať Pavla Poprockého telefonicky na čísle 0911 547 850.

Ďakujeme, že spoločne s nami vyčarujete deťom JEDINEČNÉ VIANOCE v jedinečnom projekte!

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Vianočné nákupy sme odovzdali aj do rodín v Strážskom, Liptovskom Mikuláši a Lučenci

————————

Michalovce:

Trenčianske Teplice:

Okres Nitra:

Okres Nové Zámky:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds