Video. Myslí si Matovič, že porazí koronavírus testovaním!? Všetko tomu nasvedčuje!

Igor Matovič: „Mrzí ma, že som sníval sen o tom, že tri víkendové testovania si urobíme v decembri a budeme mať úplne normálne Vianoce a mrzí ma, že máme za idiota ministra hospodárstva, ktorý „neni“ schopný nakúpiť testy, aby sme si zachránili životy a zdravie, aby sme si ochránili ekonomiku, aby sme deti dostali do škôl a otvorili reštaurácie.“

Reaguje Róbert Švec: Môže toto povedať predseda vlády TU? On si naozaj myslí, že nezmyselným testovaním každý týždeň zvíťazí nad koronavírusom? Takže, aký je rozdiel medzi Matovičom a Sulíkom? Žiadny!

Aj o tom bude nedeľná diskusia v rádiu Slobodný vysielač. Viac sa dozviete v zdieľanom videu Kataríny Bokovej.

A politický komentátor Ján Baránek dodáva: „Nikdy nijaká európska vláda, aspoň čo si ja pamätám, nemala vo vedení štátu takých neschopných a morálne pokleslých politikov, ako má dnes Slovensko,“ myslí si Baránek, ktorý komentoval aj testovanie na koronavírus, ktoré je podľa neho jedna z úchyliek premiéra: Ústavu nášho štátu porušil, keď nechal dobrovoľne netestovaných v domácej karanténe a ako priepustku na slobodu, ako to sám nazval, inštaloval potvrdenie o testovaní. Pritom v Ústave SR je jasne povedané, ako je možné obmedziť slobodu pohybu. Rozhodne to nie je vyhláška hlavného hygienika. Jeho nesystémový postup mal nesystémové pokračovanie. Osobnú slobodu nám obmedzovali vrátnici, esbéeskári, poverení pracovníci a iní ľudia, ktorí zrazu dostali ‘moc kontroly’ a niektorí z nich si ju aj užívali. Celý článok si môžete prečítať TU. 

—————————–

Prečítajte si tiež: Občania požadujú! SHO: Ak vláda nesplní požiadavky, žiadame jej okamžitú demisiu!

—————————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds