FOTO. Komjatice: Trianonská mierová zmluva je jedným zo základných kameňov slovenskej štátnosti

Dámy a páni! V nedeľu 19. júna sme sa počas nášho výjazdu do okresu Nové Zámky zastavili aj v obci Komjatice, kde sme si pripomenuli výročie podpísania Trianonskej mierovej zmluvy (4. jún 1920).

Trianonskú mierovú zmluvu považujeme za jeden zo základných kameňov slovenskej štátnosti a aj preto sme k pamätníku pred miestnym Obecným úradom položili veniec SHO so slovenskou trikolórou.

Za silné a sebavedomé Slovensko.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Predsedníctvo SHO zasadalo v okrese Nové Zámky. Hlavnou témou boli…

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds