SHOCAST. Švec o akože opozícii: Keby ma boli počúvali a TOTO urobili, Slováci by netrpeli

Naša spoločnosť bola počas fiktívnej pandémie c-19 terorizovaná vládnymi zločincami aj vďaka Ficovi, Pellegrinimu, Uhríkovi a Kotlebovi, lebo sa v rozhodujúcej chvíli politicky pokakali.

Dnes si aj vďaka ich nečinnosti aj naďalej „užívame“ vládu vlastizradcov, sociálnych netvorov a agentov cudzích mocností na Slovensku, vďaka ktorým reálne hrozia rôzne komodity na prídel, sociálne nepokoje a kolaps štátu.

Róbert švec opäť pripomína, komu môžu byť Slováci „vďační“ za to, čo zažili, zažívajú a budú zažívať najbližšie mesiace!  

Podrobnosti sa dozviete v dnešnom podcaste, ktorý vznikol 15. mája v štúdiu rádia Slobodný Vysielač.

————————

Prečítajte si tiež: Anton Ančic: EÚ je Titanic a Slovensko je jedna kajuta. Ale Česko, Poľsko… sú záchranné člny, lebo majú…

————————

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds