Noviny Právo Národa: Predsedníctvo SHO zasadalo v okrese Nové Zámky. Hlavnou témou boli…

Dámy a páni. Nedeľa 19. júna patrila v našom hnutí okresu Nové Zámky.

V dopoludňajších hodinách zasadlo v obci Maňa predsedníctvo SHO, ktoré rokovalo aj o blížiacich sa komunálnych a krajských voľbách. Zasadnutia predsedníctva sa zúčastnili zástupcovia nášho hnutia zo všetkých 8 krajov slovenských.

Popoludní sme sa presunuli do mesta Nové Zámky, kde sa uskutočnila diskusia s občanmi nielen o veciach verejných. Fotoreportáž z ďalšej úspešnej verejnej diskusie uverejníme už čoskoro aj na našej stránke.

Na jesenné voľby sa pripravujeme zodpovedne a dôsledne! O našich kandidátoch ako aj o kandidátoch, ktoré naše hnutie podporí v jesenných voľbách budeme infomovať aj prostredníctvom našich mediálnych nosičov.

Po rokovaní predsedníctva sme si uctili pamiatku generála Milana Rastislava Štefánika umiestnením venca SHO so slovenskou trikolórou pod jeho bustu, ktorá sa nachádza pred miestnym Obecným úradom.

Za silné a sebavedomé Slovensko.

————————

Prečítajte si tiež: SHOCAST. Švec o akože opozícii: Keby ma boli počúvali a TOTO urobili, Slováci by netrpeli

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds