FOTO. Košice. VÝZVA: Pokračujeme v propagácii nášho hnutia na východe našej vlasti

Dámy a páni. V máji sme rozbehli propagačnú kampaň v uliciach slovenských miest.

Naše plagáty sa už objavili v Poprade TU, Nitre TU, v autobusoch v Košiciach TU… a od tohto týždňa sú plagáty na očiach ľudu pospolitého opäť v Košiciach, tentokrát na skružiach v meste (fotky pod článkom).

Už čoskoro sa plagáty objavia aj v okrese Nové Zámky.  

ALE! Keďže naše hnutie nie je financované zo štátneho rozpočtu, ani oligarchami a už vonkoncom nie z peňazí EÚ, chceli by sme vás touto cestou vyzvať a požiadať o podporu.

Ak vám záleží na tom, aby nás ľudia slovenskí aj takouto formou poznávali a aby naše propagačné materiály boli umiestnené v čo najväčšom počte slovenských miest, nielen v Košiciach, budeme veľmi radi, ak naše spoločné úsilie podporíte ľubovoľnou finančnou čiastkou.

Príspevky môžete posielať na účet SHO: SK7665000000000020148117 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – propagácia.

Vopred vám ďakujeme za každú jedno euro. Podporou Slovenského Hnutia Obrody podporujete samých seba.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

 ————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Čo nás čaká na jeseň? Róbert Švec má v tom jasno: ODPOR je cesta!

—————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds