FOTO. Poprad. VÝZVA: Podporou Slovenského Hnutia Obrody podporujete aj svoju budúcnosť

Dámy a páni! Aj Poprad sa teší zo sviežej májovej výzdoby…

Začiatkom mája sme rozbehli propagačnú kampaň v uliciach slovenských miest. Symbolicky sme začali v Košiciach, aby sme dali jasne najavo, že nám záleží aj na východe našej otčiny TU.

Sľúbili sme vám, že postupne sa plagáty, a nielen tie, objavia vo viacerých mestách. A to čo my povieme, to platí. Dôkazom je májová pozitívna výzdoba aj v Poprade.

ALE! Keďže naše hnutie nie je financované zo štátneho rozpočtu, ani oligarchami a už vonkoncom nie z peňazí EÚ, chceli by sme vás touto cestou vyzvať a požiadať o podporu.

Ak vám záleží na tom, aby nás ľudia slovenskí aj takouto formou poznávali a aby naše propagačné materiály boli umiestnené v čo najväčšom počte slovenských miest, budeme veľmi radi, ak naše spoločné úsilie podporíte ľubovoľnou finančnou čiastkou.

Príspevky môžete posielať na účet SHO: SK7665000000000020148117 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – propagácia. Vopred vám ďakujeme za každé jedno euro, pretože podporou Slovenského Hnutia Obrody podporujete samých seba.

Za silné a sebavedomé Slovensko.

Prehľad našich dlhodobých aktivít si môžete pozrieť v zdieľanom odkaze TU.

————————-

Prečítajte si tiež: PODCAST. Anton Ančic: Za dobrotu na žobrotu? Bude Slovákov terorizovať lacná pracovná sila?!

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds