FOTO: Letná chata SHO 2020. V lone slovenskej prírody sa oddychuje najlepšie

Stalo sa už pekných zvykom a tradíciou, že každý rok v auguste sa stretneme vo Vysokých Tatrách, aby sme si spolu s našimi rodinnými príslušníkmi oddýchli a aspoň na pár dní zabudli na každodenný život.

A tak sa stalo aj tento rok. Letná chata SHO 2020 sa uskutočnila v dňoch 13. až 16. augusta. A o tom, že sa opäť vydarila na výbornú svedčia aj priložené fotografie. Nech sa páči…

Róbert Švec: Naše deti vedieme k úcte, zodpovednosti a vlastenectvu. Aby z nich vyrástli hrdí Slováci.

————————

Prečítajte si tiež: Letná chata SHO a Národný výstup na Kriváň v znamení oddychu a skvelých ľudí

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds