Video: Povinné očkovanie proti koronavírusu? SHO: Aj o tom bude diskusia v Slobodnom vysielači

V nedeľu 16. augusta budú v štúdiu rádia Slobodný vysielač diskutovať Róbert Švec a Katarína Boková. Otvorene a bez servítky o propagande menom koronavírus, predstavia oficiálne stanovisko hnutia k očkovaniu a vakcíne proti COVIDu-19.

Diskutovať budú aj o podpore LGBTI agendy a zákaze jarmokov, o tom, ako súčasná vláda sa macošsky stavia k slovenským strategickým podnikom a čoraz okatejšie sa pchá USA a aj EÚ do…

Hostia v štúdiu zhodnotia aj protesty proti Matovičovej vláde, aktivitu ostatných, akože vlasteneckých subjektov a predstavia aj víziu SHO, ako dostať Slovákov do ulíc.

Relácia Bez cenzúry začne o 16:30 hod. Svoje otázky môžete telefonovať priamo do štúdia Slobodného vysielača.

Diskusiu si budete môcť vypočuť naživo TU.

—————————-

Prečítajte si tiež: Video. Máte už plné zuby propagandy Bruselu? SHO: Pridajte sa k nám aj na SHOtube

—————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds